PivovarNaRychte
Pivovar na RychtÄ›

Restaurace: 475 205 018 Hotel: 475 213 138


Akce > Aktuality

Aktuality

ADVENTNÍ BĚH

5.12.2016 | Zpět

2. Adventní noční běh aneb ukončení ústecké běžecké sezóny - 4.12.2016

Děkujeme, že jste přišli, rozsvítili Labskou stezku, zakončili s námi další ústeckou běžeckou sezónu a ještě pomohli na dobrou věc. Díky Vám putuje z kasičky Plamínku naděje Petrovi Cibulkovi 65.408 Kč.

Bylo Vás přes 340 běžců a řada diváků. Děkujeme za úžasnou atmosféru a těšíme se na další rok. Letos se vypilo 50 litrů svařáku a 40 litrů čaje na zahřátí:). Kolik to bude příští rok?:)

Fotogalerie z akce: FOTOGALERIE 1 - FOTOGALERIE 2

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Akce je určena všem běžcům bez rozdílu věku, aby si v adventním shonu přišli protáhnout tělo, potkat se s přáteli, zahřát se svařákem nebo čajem a popřáli si hezké vánoční svátky. Akce je současně během benefičním a celý výtěžek bude patřit handicapovanému sportovci.

KDY - 4. 12. 2016 od 17:00 hodin

TRASA  -  po Labské cyklostezce od Mariánského mostu ke zdymadlům a zpět (5 km). Jedná se o stejnou trasu jako minulý rok i jako je Mattoni FreeRun - Střekov. 

STARTOVNÉ -  dobrovolné - veškeré prostředky půjdou do kasičky Plamínku naděje na handicapovaného sportovce - Petra Cibulku z Ústí nad Labem, který utrpěl na kole vážné poranění míchy a krčního obratle a je z něho kvadruplegik. Petr se v současné době zotavuje v sanatoriu v Kladrubech a po návratu z nemocni bude potřebovat řadu pomůcek a nákladné péče. Jakákoli finanční pomoc bude pro Petra velmi důležitá. 

Minulý rok jsme přispěli na rehabilitační terapii pro Adélku Učňovou, která vrhala koulí za Nolu Teplice. Běžci darovali 24.331 Kč a charitativní partner akce Spolpharma 5.000 Kč.

REGISTRACE: 16:00 - 16:45 - na místě (pod Mariánským mostem v místě startu) – pouze jméno a číslo

ČASOMÍRA: světelná tabule, kde každý běžec uvidí svůj čas a ten si v případě zájmu nahlásí:)

VÝHRY: běžíme pro fajn pocit a dobrou věc, ale i tak první 3 muže a ženy odměníme + bude bohatá TOMBOLA.  Vyhlásíme i vítěze Ústeckého běžeckého poháru s Mumií 2016.

OBČERSTVENÍ: na běžce bude v cíli čekat teplý čaj, svařené víno nebo voda Mattoni (dle vlastního výběru), popřípadě pivo Mazel a čerstvá vánočka! 

MODERUJE: David Cihlář - osvědčený moderátor a nadšený sportovec.

ZÁZEMÍ: připraven bude stan pro úschovu batůžku či svrchní bundy, stánek s občerstvením (nápoje, vánočka) a  lavice a stoly. O hudební produkci se postarají DJ z bývalého klubu Mumie.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ: čelovka nebo baterka - některé úseky nejsou osvětlené. 

PARKOVÁNÍ: je možné v okolí. Doporučujeme přijet trolejbusem (zastávka Krajský soud - 60 a 68), ať si můžete vychutnat svařáček.

ORGANIZÁTOŘI A PARTNEŘI AKCE:
Pivovar Hotel Na Rychtě, EC Lokomotiva Mumie, Dubické běhy, RunCzech a Mattoni Free Run, Plamínek naděje, Prima běhy a město Ústí nad Labem.

Pokud nemůžete dorazit a rádi byste přispěli finanční dar pro Petra, můžete ho poslat na účet Plamínku naděje: 7893538001/5500 a do zprávy přidejte - Petr Cibulka.

Petr Cibulka