PivovarNaRychte
Pivovar na RychtÄ›

Restaurace: 475 205 018 Hotel: 475 213 138


Akce > Aktuality

Aktuality

ADVENTNÍ BĚH

23.10.2017 | Zpět

VÝSLEDKY

Labská stezka se letos v neděli 3. 12. 2017 rozsvítila již po třetí. Adventní noční běh aneb ukončení ústecké běžecké sezóny patřil sportu, příjemné atmosféře a dobré věci. 

Do kasičky běžci věnovali 24.221,- Kč a celý tento výtěžek patří na pomoc hendikepovaným atletům Martině a Honzovi, kteří závodí za TJ Nolu Teplice a pomůže jim v možnosti reprezentace na mezinárodních závodech. Oba spotovci si sami akci moc užili. Byla pro ně velkým překvapením a radostí. 

Na stezce běželo přes 200 účastníků, s dětmi i se psy, rozlilo se 50 litrů svařáku, 40 litrů čaje a snědlo se 30 vánoček:).

Vyhráli všichni, kdo dorazili. Nejrychlejší si odnesli každý PET láhev piva Mazel. Ostatní deset vylosovaných dárkové taštičky od RunCzech i prášek od Jelena.

První doběh suverénně Petr Zuda v čase 16:25. Za ním pak Jirka Vlček a Jirka Bázler. Z žen kralovaly Jarmila Sobecká a Zuzka Rusínová, které doběhly ruku v ruce, třetí byla Dáša Musilová. 

Děkujeme, že jste přišli, a že si společně podobné akce užíváte s námi. 

Partneři akce: Nadační fond Plamínek naděje, Pivovar Hotel Na Rychtě, Prima běhy, Dubické běhy, Ústecký běžecký pohár s Mumií, Město Ústí nad Labem, RunCzech

FOTOGALERIE

 

SPECIFIKACE ZÁVODU


TRASA: Mariánský most - Masarykova zdymadla a zpět (5 km)
Jedná se o stejnou trasu jako minulé dva ročníky i jako je Mattoni FreeRun - Střekov. 

STARTOVNÉ: dobrovolné - veškeré prostředky půjdou do kasičky Plamínku naděje na handicapované sportovce Honzu (19) a Martinu (29), kteří závodí za TJ Nola Teplice. Oba prodělali dětskou mozkovou obrnu. Honza má problémy s pravou polovinou těla a s rovnouváhou a propadl závodění na tricyklu, Martina má ortopedické omezení na levé noze (tzv.koňská noha) a také problém s rovnováhou. Zamilovala si disk a téninkům obětuje většinu času. Oba žijí ve společné domácnosti. 


Minulý rok jsme částku věnovali Petrovi Cibulkovi, který ochrnul po pádu z kola a rok před tím jsme přispěli na rehabilitační terapii pro Adélku Učňovou, která vrhala koulí za Nolu Teplice.

PROSÍME - vezměte si s sebou hotovost, kterou chcete věnovat!

REGISTRACE: 16:00 - 16:45 - na místě (pod Mariánským mostem v místě startu) - pouze jméno a číslo, čísla se vybírají zpět:)

ČASOMÍRA: světelná tabule, kde každý běžec uvidí svůj čas (a ten si nahlásí:)

VÝHRY: běžíme pro fajn pocit a dobrou věc, ale min.první 3 muže a ženy odměníme + běžce čeká TOMBOLA. 

OBČERSTVENÍ: na běžce bude v cíli čekat teplý čaj, svařené víno nebo voda Mattoni a vánočka! 

HUDBA A MODERACE: David Cihlář:)

ZÁZEMÍ:
- stan pro úschovu batůžku či svrchní bundy
- stánek s občerstvením (nápoje, vánočka)
- lavice a stoly

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ: čelovka nebo baterka - některé úseky nejsou osvětlené. + osvítíme opět celé nábřeží! 

PARKOVÁNÍ
- v okolí nebo přijeďte busem

ORGANIZÁTOŘI A PARTNEŘI AKCE:
Pivovar Hotel Na Rychtě, EC Lokomotiva Mumie, Dubické běhy, RunCzech a Mattoni Free Run, Plamínek naděje a město Ústí nad Labem.

AKTUÁLNĚ SLEDUJTE INFORMACE NA FACEBOOKU.